Nápoje | Střik džus s vodou | 12,- | |
Polévka | Zeleninová | 1 | |
Menu 1 | Selská plec pečená, zelí, bramborové knedlíky | 1,3,7 | 118,- |
Menu 2 | Kuřecí steak po cikánsku, vařené brambory | 1 | 118,- |
Připravili jsme pro Vás novou italskou kávu Mrs. ROSE. Přijďte ochutnat.
Prodej možný i přes ulici!
Od 5.4.2022 polední menu cena 118,-Kč s nápojem 130,- Kč.
Od 1.9.2021 otvírací doba restaurace 11.00 – 20.00 hod.
Naše restaurace je založena na vytvoření domácího prostředí s profesionálním přístupem, aby se hosté cítili, že jsou opravdu vítáni.
Restaurace je nekuřácká s vyhrazeným místem pro kuřáky.
Restaurace je plně uzpůsobena pro tělesně hendikepované.
Celý kolektiv se těší na Vaši návštěvu a je připraven udělat vše proto, aby jste se k nám rádi vraceli.
Medový dort MARLENKA® je vyráběn podle staroarménské rodinné receptury z těch nejkvalitnějších surovin bez použití konzervačních látek a syntetických barviv. Pro jeho vyjímečnou kvalitu a také mimořádnou trvanlivost mu byla Ministerstvem zemědělství České republiky udělena značka národní kvality KLASA. Více informací zde.
Ochutnejte také bezlepkový medový dort MARLENKA® s oříšky, který je vyroben podle přísných potravinářských standardů a je BEZ konzervačních látek a BEZ umělých barviv.